fbpx
ŞEHRİN
içinde
ÖZGÜRLÜK
*İletişim Bilgileriniz Bırakın Sizi Arayalım

14 + 11 =

FIRSATI KAÇIRMAYIN!

Grup Dersleri

Grup derslerimiz ile eğlenceli bir biçimde forma girin.

Pilates

Pilates eğitimiyle güçlü ve sağlıklı bir bedene kavuşmak mümkün

Personal Training

PT programlarımızla özelleştirilmiş dersler alın.
DALYAN CLUB AYRICALIĞI
Technogym’in geniş ekipman parkuru ile donatılmış, 300 m2’den fazla geniş antrenman alanı ile Dalyan Club içerisinde sağlıklı ve keyifli zamanı geçirebileceğiniz Dalyan Fitness Club ile artık spor yapmak için yerin altına girmek zorunda değilsiniz! Dünyaca ünlü tasarım ve teknoloji ödüllerine sahip Technogym ekipmanları ve tüm ekipmanlara entegre olan Dalyan Fitness Club uygulaması ile antrenman videolarına ulaşabilir, antrenman verilerinizi kaydedebilir ve programınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz.
Technogym Mywellness Cloud
Dalyan Fitness Club olarak sizlere geleceğin spor deneyimine davet ediyoruz. Technogym Mywellness Cloud teknolojisi ile artık her şey cep telefonunuzda! Antrenman programınız, kullanacağınız ekipmanların size özel ayarlamaları, sağlık cihazlarıyla entegrasyonu ile Wellness yaşam biçiminin en teknolojik hali! Dalyan Fitness Club’da bulunan her Technogym ürünü entegre olan Dalyan Fitness Club uygulaması ile tamamen size özel, kişiselleştirilmiş bir deneyim yaşamaya hazır olun!
Tam Donanımlı Spor Salonu
En son teknolojinin kullanıldığı makineler ile tam donanımlı spor salonu
Kids Club
Siz Dalyan Fitness Club’da hedeflerinize yaklaşırken 6-12 yaş aralığındaki çocuklarınız da kulübümüzün keyfini çıkarabilir! Uzman eğitmenlerimizin gözetiminde eğlenceli vakit geçiren çocuklarımız, belirli programlar çerçevesinde yürütülen etkinliklerden de faydalanabilecek!
Havuz + Bar
Ağaçlarla çevrelenmiş yemyeşil bir bahçenin ortasında bulunan açık havuz, güneşlenmenin keyfini yaşarken aynı zamanda yanıbaşınızda bulunan havuz barının sunduğu zengin yemek ve içecek menüsü ile kendinizi ödüllendirebilirsiniz.
Tenis
Dalyan Fitness Club’da yaşadığınız eşsiz deneyimi farklı bir spor ile devam ettirmeye ne dersiniz? 2 Açık – 2 Kapalı (ısıtmalı) tenis kortu ile dört mevsim sporu yaşayabileceğiniz gibi tenis sporuna yeni adım atıyorsanız size özel dersler ile arzuladığınız hedeflere ulaşabilirsiniz!
GROUP STUDIO
Özel tasarlanan stüdyoda Technogym’in Group Cycle dersleri ile kalori yakarken, Antremana özel kullanılan Group Cycle uygulaması ile performansınızı ekrandan izleyebilirsiniz. Bunların yanı sıra farklı grup ders seçenekleri de sizi bekliyor, unutmayın.
PERSONAL STUDIO
Kişiye özel antrenmanlar ve birebir çalışmalar için tasarlanan Personal Studio’da aletli pilates derslerine katılabilir, kişisel antrenörünüz ile antrenman programınızı uygulayarak kısa sürede forma girebilir, sağlıklı yaşamın tümünü kapsayan Wellness kavramını yaşayabilirsiniz.
Eğitmenlerimizle Tanışın
Alanında uzman eğitmen kadromuz hakkında detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
DC CARD İLE SİZE ÖZEL
“AYRICALIKLAR”
Dalyan Club etkinliklerinden ve seçkin işletemelerden size özel ayrıcalıklar.
Bize Yazın
Ders Programları, Üyelik ve Fitness bölümü ile ilgili sorularınız için bize mesaj atın, veya iletişim bilgilerinizi yollayın biz sizi arayalım.

İletişim Bilgilerimiz
Atlıhan Sok. No:3/5, Fenerbahçe, Kadıköy, İstanbul, Türkiye
telefon 0 (216) 348 58 41
faks 0 (216) 337 73 76
info@www.dalyanclub.com
Fitness Club Saatleri
Hafta içi 7:00-23:00 Hafta sonu 8:00-20:00