Rüya gİBİ bİr GÜN

DÜĞÜNLER

Yemyeşil doğası, romantik taş binası, havuz ve bahçesi ile Dalyan Club en özel gününüz için ideal ortamı size sunuyor. Kır bahçesinde doğa ile iç içe bir düğün veya havuz başında zarif bir davet… Dilerseniz özel salonlarımızda, taş binamızın estetik ortamında çok özel bir düğün. Temanız ne olursa olsun, Dalyan Club’de istediğiniz özel mekanı bulacaksınız.

Düğününüzün her detayı ile biz ilgileniyoruz. Size ve misafirlerinize bu rüya gibi günün keyfini çıkarmak kalıyor. Bu özel gününüzün detaylarını konuşmak için bizimle iletişime geçin.

Stressİz Planlama SÜRECİ ve Hayal EttİĞİNİZ GİBİ BİR DÜĞÜN İÇİN YANINIZDAYIZ

Bu özel gününüzde ihtiyacınız olacak her türlü hizmeti düşündük. Dalyan Kulüp tarafından sağlanan hizmetler dışında, anlaşmalı kurumlarımız tarafından ekstra hizmetler sağlanmaktadır.

Dekorasyon Hizmeti

Yuvarlak masa, beyaz tiffany sandalye ve minderi, yemek takımları, çatal ve bıçak takımları, su ve şarap bardakları kulübümüz tarafından sağlanmaktadır. Talep edeceğiniz süsleme detayları, kulübümüzün anlaşmalı olduğu firmalar tarafından ek hizmet bedeli ile temin edilebilmektedir.

Menü

Hoşgeldiniz Kokteyli ve 5 çeşit yemekten oluşan enfes düğün menümüz paketlerimizde sunulmaktadır.

Fotoğraf ve Video Hizmeti

Dalyan Club’ın anlaşmalı olduğu firma tarafından fotoğraf ve video hizmeti sunulmaktadır.

Müzik Hizmeti

Müzik organizasyonu Dalyan Club’ın anlaşmalı olduğu firma tarafından yapılmaktadır.

Saat 12:00 – 15:00 arasında gündüz kokteylleri ve 18:00 – 22:00 saatleri arasında da düğün organizasyonları gerçekleşir. Çiftlerin hazırlıkları için tarihi taş bina içerisinde özel bir gelin odası da düşünülmüştür. Düğün ve kurumsal organizasyonlarda saat 22:00 sonrası, taş binada özel olarak hazırlanan salonda, 02:00’ye kadar after party keyfi devam eder.

Dalyan Garden’ın keyif dolu yemekli organizasyonlarında 300 kişiye aynı anda hizmet verilir. Pazartesi-Cumartesi saat 15:00’e kadar brunch, doğumgünü ya da nikah kokteyli gibi organizasyonlar için nezih bir alandır. Haftasonları ise 150-400 kişiye aynı anda hizmet verilmektedir.

Mutlu ÇİFTLERİMİZ

Yasemin & Engin
9 Eylül 2017

Zeynep & Ali
11 Eylül 2015

Yeliz & Emre
2 Temmuz 2011

Kathleen & Can
21 Ağustos 2015

Neşe & Batu
25 Şubat 2017

Deniz & Kerem
29 Ağustos 2015

Nihan & Yalçın
5 Mart 2016

Gamze & Kemali
6 Temmuz 2018

Mekanlar

BİRLİKTE PLANLAYALIM