fbpx

EĞİTMENLERİMİZ

Yağmur Demir

Yağmur Demir

Eğitim Koordinatörü

Kocaeli Üniversitesi’nde Felsefe ve Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Pedagojik Formasyon eğitimi aldı. Dalyan Club’da eğitim koordinatörü olarak 2008 yilından beri görev almaktadır.

Kulübümüz ve eğitimler hakkında tüm yorum ve önerileriniz için kendisine ulaşabilirsiniz.

Adem Demir

Adem Demir

Baş Antrenör

Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Yüksek Okulunda eğitim gördü.

Katıldığı turnuvalardan bir çok ödül alan Adem Demir oyunculuk deneyiminin ardından kariyerine Türkiye’nin ünlü kulüplerinde antrenörlük yaparak devam etti.

Türkiye Tenis Federasyonu 3. Kademe Antrenörlük Belgesine sahip olan Adem Demir, Dalyan Club’ta 2005 yılından beri Baş Antrenörlük yapmaktadır.

Ömer Yazkan

Ömer Yazkan

8-9-10 Yaş Takım Sorumlusu

Marmara üniversitesi Beden Eğitimi Yüksek Okulunda antrenörlük eğitimi aldı.

Katıldığı tenis turnuvalarından bir çok ödül alan Ömer Yazkan oyunculuk deneyiminin ardından kariyerine Türkiye’nin ünlü tenis kulüplerinde antrenörlük yaparak devam etti.

Türkiye Tenis Federasyonu 3. Kademe Antrenörlük Belgesine sahip olan Ömer Yazkan halen Dalyan Club’ta antrenörlük yapmaktadır.

Umut Yenilmez

Umut Yenilmez

13+ Yaş Takım Sorumlusu

Haliç Üniversitesi Beden Eğitimi Yüksekokulunda eğitim gördü.

Tenis oyunculuğunun ardından kariyerine önce performans tenis antrenörlüğü daha sonra tenis antrenörü olarak devam etti.

Türkiye Tenis Federasyonu 1. Kademe Antrenörlük Belgesine sahip olan Umut Yenilmez halen Dalyan Club’ta antrenörlük yapmaktadır.

Kıvanç Tufan

Kıvanç Tufan

Tenis Eğitmeni

 Kocaeli Üniversitesi beden eğitimi ve spor yüksek okulu mezunu. Uzun yıllar performans tenisi, yetişkin grup eğitimi antrenörlük deneyiminin ardından Dalyan Club bünyesine katıldı.

Türkiye Tenis Federasyonu 1.Kademe antrenörlük belgesine sahiptir.

BÜLTENİMİZE KAYDOLUN

Kulübümüze ait tüm etkinlik ve hizmetlerimizden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun