1/5
DALYAN WIX LOGOLAR-19.png

- LOKASYON -

Atlıhan Sok. No:3/5, Fenerbahçe
Kadıköy, İstanbul, Türkiye

- ÇALIŞMA SAATLERİ -

Haftaiçi 07:00 - 22:00

Cumartesi - Pazar : 08:00 - 20:00

- ÜYE OL -

Technogym’in geniş ekipman parkuru ile donatılmış, 300 m2’den fazla antrenman alanı ile Dalyan Club içerisinde sağlıklı ve keyifli zamanı geçirebileceğiniz Dalyan Fitness Club ile artık spor yapmak için yerin altına girmek zorunda değilsiniz! Dünyaca ünlü tasarım ve teknoloji ödüllerine sahip Technogym ekipmanları ve tüm ekipmanlara entegre olan Dalyan Fitness Club uygulaması ile antrenman videolarına ulaşabilir, antrenman verilerinizi kaydedebilir ve programınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Technogym My Wellness Cloud

X

Dalyan Fitness Club olarak sizlere geleceğin spor deneyimine davet ediyoruz. Technogym My Wellness Cloud teknolojisi ile artık her şey cep telefonunuzda! Antrenman programınız, kullanacağınız ekipmanların size özel ayarlamaları, sağlık cihazlarıyla entegrasyonu ile Wellness yaşam biçiminin en teknolojik hali! Dalyan Fitness Club’da bulunan her Technogym ürünü entegre olan Dalyan Fitness Club uygulaması ile tamamen size özel, kişiselleştirilmiş bir deneyim yaşamaya hazır olun!

Group Studio

Özel tasarlanan stüdyoda Technogym’in Group Cycle dersleri ile kalori yakarken, antremana özel kullanılan Group Cycle uygulaması ile performansınızı ekrandan izleyebilirsiniz. Bunların yanı sıra farklı grup ders seçenekleri de sizi bekliyor, unutmayın.

2F2014F3-88CE-47B4-ACAF-EE1449A805E8 3.J
9CBD864B-E2EA-4979-8084-DF4CA16713A0.JPG
_L4A0295.jpg

Personal Studio

SİZE ÖZEL

Kişiye özel antrenmanlar ve birebir çalışmalar için tasarlanan Personal Studio'da aletli Pilates derslerine katılabilir, kişisel antrenörünüz ile antrenman programınızı uygulayarak kısa sürede forma girebilir, sağlıklı yaşamın tümünü kapsayan Wellness kavramını yaşayabilirsiniz.

Eğitmenlerimiz

X

1/1

DC Card ile size özel
ayrıcalıklar

X

Dalyan Club etkinliklerinden ve seçkin işletmelerden size özel

ayrıcalıklar için için tıklayınız.