1/5
DALYAN WIX LOGOLAR-27.png

- LOKASYON -

Atlıhan Sok. No:3/5, Fenerbahçe
Kadıköy, İstanbul, Türkiye

- ÇALIŞMA SAATLERİ -

Haftaiçi 09:00 - 21:00 

Cumartesi -Pazar 09:00 - 21:00 

- AYRINTILI BİLGİ -

#çocuklardalyanda


Dalyan Club Kids, düzenlediği etkinlikler ve atölyelerle çocuklarla buluşuyor.
Birbirinden eğitici ve eğlenceli atölyeler eşliğinde çocuklar farklı deneyimler yaşarken, ebeveynler Dalyan Club’da keyifli vakit geçirecek.


Mutfak atölyesinden, ritim atölyesine; sanat atölyesinden marangozluk atölyesine birçok farklı atölye ile çocuğunuz, içindeki sanatçıyla tanışıp eşsiz yeteneklerinin farkına varacak! Her çocuk özeldir. Gelin birlikte bu özelliklerin farkına varalım.

Oyun Parkı

Şehrin karmaşasından kaçıp çocuğunuzla eğlenebilmek için farklı adresler aramak zorunda kalmayacaksınız. Dalyan Club’da keyifli vakit geçirirken, bir yandan da çocuğunuzun doyasıya eğlenmesine imkan sağlayacak parkımızda, eğlencenin tadını çıkaracaksınız.

28E8D9DA-5C17-4811-A3E9-52930065664D.JPG
FDC9F497-8070-4604-B926-13D8CBF93AAA.JPG
2e3d85b8-31ac-4dd1-b609-eced468b80de.JPG
IMG_9587.jpg

Kids Club

Siz ebeveynler, Dalyan Club’ın sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanırken; çocuğunuz Kids Club’da eğitimli gözlemcilerimiz eşliğinde oyunlar oynarken hem eğlenecek hem
sosyalleşecek. Dalyan Club, hem çocuğunuza hem size iyi gelecek!

Yaz / Kış Okulu

X

Çocuklar için çeşitli aktivitelerin olduğu dopdolu yaz/kış okulumuz.

Ayrıntılar için takipte kalın...

1/7

Çocuk Atölyeleri

DALYAN CLUB KAPILARINI ÇOCUKLARA AÇTI!

Dalyan Club Kids, düzenlediği etkinlikler ve atölyelerle çocuklarla buluşuyor. Birbirinden eğitici ve eğlenceli atölyeler eşliğinde çocuklar farklı deneyimler yaşarken, ebeveynler Dalyan Club’da keyifli vakit geçirmenin tadını çıkarıyor. Mutfak Atölyesi'nden, Ritim Ayölyesi'ne; Sanat Atölyesi'nden Dans Atölyesi'ne birçok farklı atölye ile çocuğunuz içindeki sanatçıyla tanışıp eşsiz yeteneklerinin farkına varacak!


Her çocuk özeldir. Gelin birlikte bu özelliklerinin farkına varalım...

BABYLOGY MESSY PLAY DIARIES

13-36 AY

0-3 yaş arasındaki bebeklere/çocuklara yönelik düzenlenen bu atölyede; duyulara yönelik uyarıcılar, (görme, tatma, dokunma, işitme, koku) müzik, ritim, sanat, hareket ve eğitici oyunlar eşliğinde, bebeğin kendi hızında ve sağlıklı gelişiminin desteklenmesi hedefleniyor. Bebeğin gelişimi ile birlikte ebeveynin de gelişimini bütünsel bir yaklaşımla ele alan Babylogy programı; ailelerin bebekleriyle sağlıklı iletişim ve güvenli bağ kurmasına yardımcı olurken, bebeğin ince ve kaba motor gibi fiziksel gelişimine, sosyal duygusal gelişimi ve dil gelişimine de katkı sağlıyor. En önemlisi de “sonuç değil süreç odaklı” öğrenmeyi, bütünsel bir yaklaşımla ele alan keşif dolu oyunlar yoluyla anne/babanın bebeğiyle sağlıklı iletişim ve güvenli bağ kurmasına yardımcı oluyor.

X

MÜZİK VE RİTİM ATÖLYESİ

2-4 YAŞ

Çocuklarda var olan ritim duygusunu ortaya çıkarmak ve desteklemek, müzikal seslerdeki seçiciliği sağlamak ve ses gelişimine katkıda bulunmak amacıyla yapılan müzik ve ritim atölyesi aynı zamanda fiziksel, sosyal ve bilişsel açıdan çocuğun gelişmesine büyük katkı sağlıyor. Çocuklarınızla beraber eğlenirken gelişimindeki büyük farkı gözlemlemenin size vereceği mutluluğu yaşamak için atölyemize bekliyoruz.

X

JOIMOVE BABIES

3-18 AY

3-18 ay arası bebeklerle, ebeveynlerin ergonomik taşıma yardımcıları giyerek birlikte dans ettiği bir programdır. Taşıyan ve bebek arasındaki pozitif ve doğru bağlanmayı sağlayan Joimove Babies, aynı zamanda cha cha, salsa, rock’n roll, klasik bale gibi farklı müzik ve ritim türlerini kullanarak bebeğin sağ beyin gelişimine katkıda bulunur. Anne de kendi gibi hareketi seven insanlarla bir araya gelmeyi, sosyalleşmeyi hedefler. Hareketten doğan neşeyi bebeğimizle paylaşabilmekse en önemli katkısıdır.

X

JOIMOVE KIDS

18- 48 AY

18 ay + çocukların bir yetişkin ile birlikte katıldıkları; öncelikle birlikte gülme, oyun oynama ve kaliteli vakit geçirmenin hedeflendiği bir programdır. Farklı müzik türleri, dans rutinleri ve oyunlar bir araya gelerek; hem ritim duygusunun hem de hayal gücünün gelişmesine katkısı olur. Ebeveynle birlikte sosyalleşen çocuklar için toplum içinde kendini ifade etmeyi kolaylaştırır. Ebeveyn içinse dansı, müziği ve hareketi seven diğer ebeveynlerle tanışma ve çocuğuyla eğlenebileceği bir program sunar.

X

YARATICI DRAMA ATÖLYESİ

5-9 YAŞ

Yaparak ve yaşayarak öğrenme olarak tanımlanan Yaratıcı Drama; çocukların kendi yaratıcılıklarını kullanarak, iletişim becerilerini ve özgüvenlerini geliştirmeyi amaçlarken sanat anlayışı ve ruhu kazandırır. Dalyan Club olarak uzman kadromuzla birlikte, çocuklarımızın kendilerini daha iyi tanıma, ifade etme ve özgüvenli bireyler olma yolunda onlara yol arkadaşı olmayı hedefliyoruz.

X

SANAT ATÖLYESİ

2-4 YAŞ / 5-8 YAŞ / 9-12 YAŞ

Yaş gruplarına göre her hafta farklı konuların ele alındığı bu atölyede, çocuklarımızın sanat ve sanatçıları, dünyadaki çeşitli sanat akımlarını, sanat tarihini ve farklı malzemeleri tanımaları, kullanmaları ve yaratıcı faaliyetlerini geliştirmeleri amaçlanmaktadır.

X

MUTFAK ATÖLYESİ

3-9 YAŞ

Çocuklar, Mutfak Atölyesi’nde kendilerine sunulan malzemelerle birbirinden lezzetli tatları ortaya çıkarmanın keyfini yaşıyorlar. Her hafta değişen programımızla, cupcake, çikolata, pizza, pancake, gibi farklı tarifleri yapma deneyimi yaşıyorlar. Hamura dokunup yoğururken kabarmasını izlemeleri, farklı kokuları duyup yeni lezzetleri tatmaları; duyularının gelişmesine katkı sağlıyor. Mutfakta ortaya çıkardıkları ürünleri ebeveynlerine sergilemek ise özgüvenlerini artırıyor.

X

KUKLA YAPIM ATÖLYESİ

4-8 YAŞ

Her atölyemizde farklı çeşit kukla yapımı ile çocuklar yaratıcılıklarını artırırken, kukla yapım aşamasında unutamayacakları eğlenceli anlar yaşıyorlar.

X

KEÇE TASARIM ATÖLYESİ

4-8 YAŞ

Çocuklar, Keçe Tasarım Atölyesi’nde keçelerden oluşturdukları farklı şekillerle el becerilerini geliştirirken, renkli dünyalarını yansıttıkları tasarımlarla yaratıcılıklarını geliştiriyorlar.

X

SAKSI BOYAMA VE EKİM ATÖLYESİ

X

MODERN DANS